KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akryl 6284086

nr 628 4086

Akryl

Signerad. Kalle anka, 45x34

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 8 mars 2010
kl 18:30:01

8/3 18:00:14 1      Vinnande bud